PayU Sistemi Hakkında

Saathane.com.tr olarak siz değerli müşterilerimizin ödeme güvenliği sağlamak, geniş ödeme yelpazesi ve avantajları sunabilmek için Türkiye'de 3000'den fazla işletmenin tercih ettiği PayU Türkiye ile çalışmaktayız.

PayU Nedir?

Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers’ın bir iştiraki olan PayU, şu an 4 kıtada, 18 ülkede faaliyet gösteriyor. Dünyada 100 binden fazla üye işyerine 220 farklı ödeme yöntemi sunan PayU, Türkiye’de 2011 yılının Eylül ayında faaliyet göstermeye başladı ve 3.000'den fazla aktif işletme ile çalışmaktadır. PayU, Visa ve MasterCard tarafından onaylanan Türkiye'nin ilk ödeme servis sağlayıcısıdır.

Neden PayU?

  • 7 marka (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, AsyaCard ve Paraf) ile taksitli alışveriş imkanı
  • Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına ödül puanı fırsatları
  • Banka kartı ile de alışveriş yapma imkanı
  • Uluslararası güvenlik standartlarına (PCI DSS ve SSL sertifikası) ve filtrelerine sahip ödeme sayfası
  • Visa ve MasterCard tarafından onaylı Türkiye'nin ilk ödeme platformu

 

Nasıl İşliyor?

Sepete eklediğiniz ürünü satın alırken ödeme şeklinizi seçip onay verdikten sonra PayU Ortak Ödeme Sayfasına yönlendirilirsiniz. Burada güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

PayU Türkiye ödeme sayfalarında herhangi bir üyelik istenmemektedir.

Önemli Uyarı: PayU Ödeme Sistemleri altyapısını kullanan sitelerden yapacağınız alışverişlerde eğer Akbank veya Yapı Kredi kartlarını (banka veya kredi kartı) kullanırsanız bu alışverişlere istinaden ekstrenizde "işyeri adı" kısmında "PayU_TR-Web Sitesi Adı" yer alacaktır; bunun dışında kullandığınız kartlarda ise bu alanda "PayU Ödeme Hizmetleri" ifadesini göreceksiniz. Diğer bankalarla da bu konuda çalışmalarımız devam etmektedir.

PayU hakkında daha fazla bilgi alabilmek için Tıklayın

PayU kullanan bazı örnek firmalar için Tıklayın