Sıkça Sorulan Sorular
Üye olmadan sipariş verebilir miyim?

Evet. Üye olmadan da sipariş verebilirsiniz.

Saathane ’ye nasıl üye olabilirim ?

Logomuzun yanında yer alan Kayıt Ol linkine tıklayıp, açılan sayfadaki bilgileri doldurarak hemen üye olabilirsiniz..

Üyelik ücretli mi?

Hayır. Saathane'ye üye olmak tamamen ücretsizdir.

Saathane'ye üye olmanın avantajları nelerdir ?

Sitemize üye olarak sürekli yenilenen kampanya ve özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Haberdar olmak için mail adresinizin ve telefon numaranızın doğru girildiğine emin olmanız yeterlidir.

Mail adresimi / telefon numaramı yanlış girdim ne yapmam gerekiyor ?

Dilerseniz kullanıcı panelinizden düzeltme yapabilir, dilerseniz canlı destek hattından yardım isteyebilirsiniz.

Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Üye girişi yapmanızın ardından en üstteki navigasyon çubuğunda isminizin yazılı olduğu linke tıklayarak kontrol panelinize girip burada hesabınızla ilgili düzenlemeleri gerçekleştirdikten sonra en altta bulunan GÖNDER butonunu tıklayarak güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Üye Kontrol Paneli

 

Üye kontrol panelini bulamıyorum. Tam olarak nerede?

Üye kontrol paneliniz, sitenin en üstündeki navşgasyon çubuğununda yer almaktadır. "Hoşgeldiniz Adınız Soyadınız" yazan linke tıkladığınızda kontrol paneline gidebilirsiniz.

Aşağıdaki linkten de panele ulaşbilirsiniz:

http://www.saathane.com.tr/login_sp.html

Şifremi unuttum giriş yapmak için nasıl bir yol izlemeliyim?

Giriş yap linkini tıkladıktan sonra altta bulunan "Şifremi Unuttum" linkine tıklayın. Kayıtlı mail adresinizi girip yeni şifre alabilirsiniz.

Şifremi ve mail adresimi unuttum. Ne yapmam gerekiyor?

Destek hattına talebinizi ilettikten sonra birkaç doğrulama sorusu alacaksınız. Doğru yanıtlamanız sonucunda hesabınız mail ve şifre güncellenip kullanımınıza snulacaktır.

Üyeliğimi iptal edebilirmiyim?

Üyelik iptali için destek hattına isteğinizi belirten bir mail atmanız yeterlidir.

Ürünleriniz garantili midir?

Evet. Tüm ürünlerimiz Türkiye distribütörleri tarafından resmi olarak 2 yıl boyunca garantilidir. Garanti kapsamlarının yazılı olduğu garanti belgeleri imzalanmış ve kaşelenmiş olarak saat ile birlikte tarafınıza gönderilmektedir.

Ürünleriniz orijinal midir?

Evet tabiki. Tüm ürünlerimiz Türkiye distribütörleri tarafından temin edilmektedir. Kesinlikle replika ürün satışı yapmamaktayız. Tüm ürünlerimiz imzalanmış ve kaşelenmiş orijinal garanti belgesi ve faturası ile birlikte gönderilmektedir.

Hediye paketi yapıyor musunuz?

Evet. Tüm ürünlerimiz hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. Ayrıca hediye notu isterseniz sipariş anında ilgili kutucuğa yazmanız yeterlidir.

Ürününün paketlenmesinde nelere dikkat ediyorsunuz?

Satın almış olduğunuz ürünler Saathane.com.tr tarafından orijinal kutu ve garanti kartıyla birlikte özenli bir biçimde ve ürün zarar görmeyecek şekilde paketlenir. Eğer arzu ederseniz kutunun içine veya dışına istediğiniz özel notu yazabiliriz. Ürünün faturası kargo paketinin dışındadır.

Kargo ücreti nedir?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını talep ettiğiniz üddetçe tüm ürünlerimizde kargo ücretsizdir. farklı firmalardan teslimat isterseniz kargo ücreti tarafınıza yansıtılacaktır.